Сьогодні в нашій школі відповідно до навчального плану – День цивільної оборони. Кожен учитель під час тривоги має вивести дітей із приміщення школи та винести із собою класний журнал. За допомогою цього документу можна перевірити кількість учнів під час переклички.

Дітей відпустили лише після того, як директор школи обійшов територію, на якій були розміщені класи, та дізнався в кожного вчителя, що всі учні вийшли та стоять біля них.

Після переклички та зустрічі з директором кожний клас заходив до школи через двері, якими виходив під час тривоги.

Отже, учні та працівники школи-інтернату за достатньо короткий проміжок часу організовано, без паніки та скупчень залишили приміщення. Евакуація була проведена вдало та на достатньо високому рівні.

Директор школи запевнив, що в майбутньому планові навчання будуть проводитись не рідше двох разів на рік!