80-і XIX століття

Група інтелігентів Одеси в складі пані Зеленої (дружина градоначальника), чиновників Орлова і Данського, купця Маврокордато, доктора медицини Міцкевича, графині Вітте вирішили відкрити в Одесі училище для сліпих дітей на прикладі Петербурга.

1887 рік

За підтримки градоначальника пана Зеленого І.О. на початку року відкрилося Одеське відділення опіки імператриці Марії Олександрівни про сліпих дітей, а в грудні засновано училище для сліпих дітей, в якому навчалися 10 хлопчиків.

1932 рік

За рішенням ради опіки введено 4-класне навчання і дві підготовчі групи, школа налічувала 70 вихованців.

1936 рік

Перший випуск учнів, які закінчили 7 класів. Директором школи стає педагог-історик за освітою Гінсбург Фаня Абрамівна педагог-історик за освітою. Вона очолювала школу до 1950 року. У дні Великої Вітчизняної вона допомогла евакуювати в Казахстан в село Гродіково не тільки дітям, а й їхнім батькам, учителям і вихователям.

1944 рік

Після звільнення Одеси від фашистських окупантів в школу повернулися вчителі та вихователі, які залишались в Одесі. Вони почали підготовку до нового навчального року та з 1 вересня відновили навчання.

1945 рік

В першу річницю визволення Одеси від фашистських загарбників - 10 квітня - з евакуації повернулися учні і співробітники школи.

1947 рік

У школі навчається вже 127 учнів. У цьому році також в школі відбувся перший післявоєнний випуск.

1972 рік

Школа переїхала в нове просторе приміщення по вулиці Терешкової 25-а, де знаходиться і зараз. У школі учні можуть отримати повну середню освіту.

1996 рік

Директором школи стала Пустовалова Лідія Іванівна, яка очолювала школу до липня 2013 року.

2014 рік

З квітня 2014 року директором школи став Семенюк Юрій Євгенович.

Школа по праву пишається своїми випускниками, які стали науковими діячами, юристами, директорами спеціалізованих підприємств для інвалідів по зору.