Директор школи-інтернату - Семенюк Юрій Євгенович;

Заступник директора з навчальної роботи - Домогацька Світлана Гаврилівна;

Заступник директора з виховної роботи - Сидоренко Наталія Миколаївна;

Заступник директора з Господарської роботи - Позняк Віктор Євгенович.

Педагогічний колектив складається з 48 осіб.

З вищою освітою (магистер, спеціаліст) 42 осіб.

Молодших спеціалістів (середня спеціальна освіта) 5 осіб.

16 педагогів мають кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії".

20 – «Спеціаліст I категорії».

2 – «Спеціаліст II категорії».

4 – «Старший вчитель».

3 – «Спеціаліст».

Процес навчання дітей з глибоким порушенням зору вимагає від вчителів і вихователів, крім загальної педагогічної освіти, основні знання дефектології, а саме: тифлопедагогіки, тифлопсихології і дитячої фізіології.

Головною метою педагогічного колективу є соціалізація дітей з глибокими вадами зору.

Величезне значення для розвитку світогляду учнів мають уроки рукоділля і образотворчого мистецтва. Діти освоюють навички гончарної справи. Для ефективного навчально-виховного процесу класи і кабінети оснащені телевізорами, аудіомагнітофонами, тифлозасобами і необхідним роздатковим науковим матеріалом.

У школі діє корекційно-розвивальний комплекс, який включає в себе кабінет лікувальної фізичної культури, ритміки, кабінет розвитку пізнавальної діяльності, кабінет розвитку мовлення.