Директор школи-інтернату - Семенюк Юрій Євгенович;
Заступник директора з навчально-виховної роботи - Домогацька Світлана Гаврилівна;
Заступник директора з виховної роботи - Сидоренко Наталія Миколаївна;
Заступник директора з Господарської роботи - Позняк Віктор Євгенович.
Педагогічний колектив складається з 49 осіб.
З вищою освітою (магистер, спеціаліст) 42 осіб.
Молодших спеціалістів (середня спеціальна освіта) 5 осіб.
17 педагогів мають кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії".
18 – «Спеціаліст I категорії».
1 – «Спеціаліст II категорії».
4 – «Старший вчитель».
Процес навчання дітей з глибоким порушенням зору вимагає від вчителів і вихователів, крім загальної педагогічної освіти, основні знання дефектології, а саме: тифлопедагогіки, тифлопсихології і дитячої фізіології.
Головною метою педагогічного колективу є соціалізація дітей з глибокими вадами зору.
Величезне значення для розвитку світогляду учнів мають уроки рукоділля і образотворчого мистецтва. Діти освоюють навички гончарної справи. Для ефективного навчально-виховного процесу класи і кабінети оснащені телевізорами, аудіомагнітофонами, тифлозасобами і необхідним роздатковим науковим матеріалом.
У школі діє корекційно-розвивальний комплекс, який включає в себе кабінет лікувальної фізичної культури, ритміки, кабінет розвитку пізнавальної діяльності, кабінет розвитку мовлення.