Безпека життєдіяльності

наказ Міністерства освіти і науки України від 11.03.2024 р. № 303
"Про затвердження плану основних заходів
цивільного захисту МОН України на 2024 рік"

наказ Міністерства освіти і науки України від 10.02.2023 р. № 135
"Деякі питання створення та функціонування
класів безпеки у закладах освіти"

Шахрайство в інтернеті: як вберегтися?

86% від загальної кількості випадків платіжного шахрайства за 2022 рік відбулися в мережі Інтернет. Шахраї створюють сайти, схожі на вебресурси відомих магазинів, банків, державних установ, зламують акаунти громадян.

Навчання за участі представників ГУ ДСНС України

29 березня 2023 року в в нашій школі за участі представників ГУ ДСНС України в Одеській області проведено навчання з питань: «Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами» та «Пожежна безпека в закладі освіти», а також Практичне заняття з використання вуглекислотного вогнегасника для гасіння загорянь.

Методичні рекомендації

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (у закладах освіти, міському транспорті, торгівельних закладах).

Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш!

Онлайн-курс про мінну безпеку з Фаготом. Короткі уроки інформують про вибухові прилади, правила поводження з ними і те, як говорити з дітьми про міни.