Правила поведінки учнів в школі

•   - Сумлінно навчатись, активно працювати на уроках, готуватись самотужки.
  •   - Старанно виконувати домашнє завдання.
  •   - Поважати та любити своє оточення. Ставитися до них так, як би ми хотіли, щоб ставилися до нас.
  •   - Поважати близьких і друзів.
  •   - Не принижувати гідності жодної людини. Поводитись так, щоб не порушувати прав людини.
  •   - Дотримуватись режиму харчування. Вживати продукти до кінця терміну придатності. Поважати працю кухарів.
  •   - Дотримуватись правил моральної етики. Організовувати дозвіл так, щоб він приносив користь і не заважав іншим.
  •   - Дотримуватись норм і правил поведінки, прийнятих у суспільстві. Не створювати ситуацій, які можуть спричинити нещасні випадки.
  •   - Дотримуватись певних норм, прийнятих у суспільстві. Намагатись
    не створювати ситуацій, які призводять до порушень закону.
  •   - Цінувати та дбати про своє здоров'я. Виконувати приписи лікарів у разі потреби.
  •   - Поважати співрозмовників. Коректно та тактовно висловлювати свої думки. Дотримуватись правил мовного етикету.
  •   - Із повагою ставитись до людей, які піклуються про вас. Виконувати роботу, яка не завдає шкоди здоров'ю. Виконувати всі види самообслуговування.
  •   - Не ображати та не принижувати оточення. Давати нагоду кожному висловлювати свої думки. Не нав'язувати своїх поглядів іншим, якщо вони  з ними не згодні.
  •   - Кожний учень школи дбає про високу побутову культуру. Побутова культура - це вимоги бути охайним, стриманим у поведінці, вміння бережливо ставитись до шкільного майна та робити все задля його збереження.