Стало доброю традицією, що на початку навчального року наші учні здійснюють паломницькі поїздки до православних святинь України.

Цього року з 30 вересня по 3 жовтня учні подорожували по святим місцям південного регіону Одеської області.

Поїздка була цікавою і пізнавальною, діти знайомилися з історією краю, особливостями архітектури, місцевими традиціями та побутом.

Велику подяку ми висловлюємо настоятелю Храму "Вознесіння Господнє" с. Сухий Лиман отцю Сергію за добре організовану дуже цікаву подорож.

Наші учні поглибили свої знання про визначні пам'ятки архітектури південного регіону Одеської області, дізнались більше про історичне минуле нашого народу, його багату духовну культуру, долучившись до справжніх святинь православ'я.