Новини


Представник Уповноваженого ВР з прав людини у Південних областях на своїй сторінці Facebook опублікував статтю про нашу школу:


Регіональні представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Валентин Михайлов і Яна Кузьміна здійснили моніторинг Комунального закладу «Одеська спеціальна школа №93 Одеської обласної ради» з метою перевірки права дітей та працівників закладу на охорону здоров’я, забезпечення запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та дотримання заходів епідемічної безпеки.

Керівництво закладу сприяло у проведені моніторингового візиту.

Під час візиту встановлено, що у закладі вживаються протиепідемічні заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, зокрема наявний алгоритм дій у разі виявлення у здобувачів освіти та працівників ознак гострого респіраторного захворювання, який оформлений наказом. Проводяться інструктаж та навчання працівників щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараження інфекцією.

Здобувачі освіти та персонал забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекційними засобами відповідно до потреби. Відповідно до графіку проводиться дезінфекція приміщень, у тому числі бактерицидними випромінювачами. На видному місці знаходяться інформаційні плакати, дезінфікуючі засоби, на вході до закладу наявний дезковрик. Здійснюється щоденний температурний скринінг із занесенням результатів до спеціальних журналів і утилізація використаних засобів індивідуального захисту згідно вимог чинного законодавства.

За результатами моніторингового візиту готується детальний звіт.


.