1 вересня у школі традиційно, по-родинному, пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального 2021-2022 року.

Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли, що таке свято у школі для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше - перший дзвоник, перша вчителька, перший урок.

На урочисту шкільну лінійку завітав протоієрей Отець Сергій. Священик благословив учнів і дав настанови на майбутній шкільний рік.

Директор школи Семенюк Юрій Євгенович привітав усіх присутніх з успішним початком навчального року. А також він подякував тим, хто допомагає школі втілити у життя всі задуми: батькам учнів та благодійникам.