З 9 на 10 вересня 2021 року в школі було проведене навчально-тренувальне заняття з нічної евакуації учнів з приміщення школи.

Метою та завданням тренування є відпрацювання дій учасників навчально-виховного процесу при виникненні пожежі. Перевірити реальність реагування на пожежу, як надзвичайну ситуацію.

Зображення: люди спускаються сходами

На передодні вчителі та вихователі провели класні години та виховні бесіди, присвячені протипожежній безпеці. Обговорили різні ситуації та закріпили знання дітей про алгоритм дій під час пожежі, евакуації із різних приміщень школи (спалень, класів).

За сигналом "Увага всім!" відбулася евакуація учнів з приміщення школи. Під час евакуації старшокласники допомагали вийти учням молодших класів.

Всі шляхи евакуації були вільні і відкриті. Учні і робітники школи евакуювались за 6 хвилин.

Зображення: люди спускаються сходами