У зв’язку з проведенням з 15 по 21 листопада в Україні 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання, у нашому навчальному закладі було організовано наступні заходи:

• -  Уроки за темою: «Безпека на дорозі – безпека життя» (5 – 12 кл.);
  • -  практичні заняття на майданчику з безпеки дорожнього руху "Мій друг Світлофорчик";
  • -  Профілактичні  акції з попередження дорожньо-транспортних пригод;
  • -  Вікторини, виховні години для учнів 5 – 12 класів на знання правил дорожнього руху;
  • -  Сюжетно-рольові ігри з профілактики безпеки дорожнього руху: "Дитина - пасажир", "Захистись - засвітись", "Живи цікаво та безпечно";
  • -  Єдиний Національний урок "Безпечна дорога додому".

Проведені заходи показали, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі.

Ми разом дійшли висновку, що знання Правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.