Новини


До Департаменту освіти і науки обласної державної (військової) адміністрації надійшов лист управління комунікацій та інформаційної політики щодо проведення інформаційної роботи. З метою проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо правил безпечної поведінки під час можливих надзвичайних подій, аварій та в умовах бойових дій управління комунікацій та інформаційної політики поширює рекомендації щодо дій населення у разі виникнення таких ситуацій через регіональні засоби масової інформації та на власних інтернет-ресурсах. Зокрема, на вебсайті управління та на його сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» розміщені публікації:
«Щодо правил безпечної поведінки під час можливих надзвичайних подій та аварій» https://www.facebook.com/upravlinia.komunikatsii.ta.informatsiinoi.polityky/posts/128648196324771 «Що робити у разі хімічної атаки або аварії на хімпідприємстві.

Інструкція МОЗ»
https://www.facebook.com/upravlinia.komunikatsii.ta.informatsiinoi.polityky/posts/141064998416424 «Обережно міни!»
https://www.facebook.com/upravlinia.komunikatsii.ta.informatsiinoi.polityky/posts/142538358269088

«Мінна безпека. Що потрібно знати та виконувати» https://uvp.od.gov.ua/minna-bezpeka-shho-potribno-znaty-ta-vykonuvaty/ «Попередження випадків травмування цивільного населення через небезпечне поводження з вибухонебезпечними предметами» https://uvp.od.gov.ua/poperedzhennya-vypadkiv-travmuvannya-tsyvilnogonaselennya-chereznebezpechne-povodzhennya-z-vybuhonebezpechnymypredmetamy.

Крім того, на вебсайті Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами обласної державної (військової) адміністрації розміщені Рекомендації щодо дій населення у випадках надзвичайних ситуацій https://guns.od.gov.ua/naselennyarekomendacii-dii-ns та Рекомендації щодо дій населення з питань цивільного захисту https://guns.od.gov.ua/naselennya-recomendacii, які, серед іншого, роз’яснюють порядок дій населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру, в умовах загрози здійснення терористичного акту, у випадку загрози виникнення хімічної небезпеки, після виявлення вибухонебезпечного предмету, укриття в захисних спорудах тощо.