Новини


Сім'я для багатьох людей - це найдорожче, що є в житті. Тому важливо виявляти любов до рідних і проявляти свою турботу. А День сім'ї - ще один хороший привід для цього.

 

 

День сім'ї

 

 

Сім'я - дуже важлива частина нашого життя. Тому недивно, що їй присвячено відразу кілька свят у році. День сім'ї в Україні часто святкують двічі: в травні (міжнародне свято) і в середині літа - в липні.

Українці найчастіше вітають своїх рідних 8 липня. Адже ця дата в Україні присвячена родині і близьким. Свято вважається відносно молодим, адже його створили всього лише 11 років тому.

8 липня віряни також вшановують пам'ять святих Петра та Февронії, яких вважають покровителями шлюбу. Тому недивно, що українці обрали для святкування Дня сім'ї саме цей день.

У 1989 році Асамблея ООН проголосила 1994 рік Міжнародним роком сім'ї. 20 вересня 1993 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено Міжнародний день сім'ї, який відзначається щороку 15 травня. Останні кілька років в Україні цього дня також вітають батьків, дітей та інших близьких родичів.

Цікаво, що щороку це свято має особливу тему. Наприклад, проблеми незаможніх сімей, сім'я і здорове життя, роль батька чи матері в сім'ї тощо.

Які традиції святкування Дня сім'ї існують в Україні та світі

Цього дня заведено телефонувати своїм рідним, вітати їх, казати приємні слова, запитувати про здоров'я. Якщо є можливість, родичі збираються разом за святковим столом, обмінюються привітаннями та невеликими подарунками.

В День сім'ї важливо сконцентрувати увагу на тому хорошому та світлому, що вам принесла ваша сім'я. А сваритися і з'ясовувати стосунки в жодному разі не можна.