Новини


Всі новини

Профорієнтація


На початку квітня українська онлайн-платформа для викладання англійської TalkEn.Cloud святкує свій перший день народження!

 

 

 

На честь цієї події компанія розігрує суттєві знижки на власний онлайн-курс підвищення кваліфікації вчителів англійської “ESL Teaching Course: Lesson planning”.


Якщо ви викладаєте англійську, то, мабуть, вже бачили вебінари або курси, які проводив TalkEn.Cloud Training Center. За час його існування понад 12 тисяч українських викладачів англійської відвідали освітні заходи, які проводили тренери центру і майже 6 тисяч з них отримали цілком заслужені сертифікати з підвищення кваліфікації.


Нині команда тренінг-центру TalkEn.Cloud створила новий, більш поглиблений та індивідуалізований онлайн-курс, який присвячений важливій темі для всіх викладачів — плануванню уроків. Навчання на ньому будуть проводити в невеликих групах із максимальною взаємодією між учасниками та тренерами. Детальніше про курс, теми та формат занять можна дізнатися тут. Старт курсу — 15 квітня 2023 року.


Беручи участь у святковому розіграші знижок, ви отримаєте можливість потрапити на цей курс безкоштовно або за суттєвими знижками у 50 або навіть у 70 %!


Дізнавайтеся деталі та реєструйтеся на курс, і нехай вам пощастить!

 

 

 

TalkEn.Cloud — це онлайн-платформа для викладачів англійської з бібліотекою інтерактивних підручників, готовими планами занять та автоматизованими тестами для учнів 1–11 класів, рівнів pre-A1–B2.


Це щонайменше:
- 20+ годин заощадженого часу вчителів на тиждень
- 50+ інтерактивних підручників
- 2к+ інтерактивних уроків з готовими планами
- 180+ тестів з автоматизованою перевіркою
- безліч додаткових матеріалів та багато іншого


Платформа поєднала в собі потрібні інструменти та матеріали для якісного викладання та навчання англійської як для тьюторів-початківців, так і для шкіл та позашкільних освітніх центрів.


За рік існування за допомогою TalkEn.Cloud англійську вивчають вже понад 3 тисячі українських учнів. Щотижня у своїх соцмережах компанія ділиться безкоштовними worksheets, якими мають змогу користуватися всі вчителі англійської.